Boston Celticsi vode protiv Dallas Mavericksa 2-0

NBA finale je stiglo do druge utakmice. U prvoj utakmici Boston Celticsi su vodili 1-0. Ovaj val prednosti također je Boston Celticsima dao veliko samopouzdanje. Igra je došla do druge utakmice, a dvije strane ponovno su otvorile žestoku utakmicu. Igrači u nba dresovi borit će se za svoju momčad.

Nakon poraza u prvoj utakmici Dallas Mavericksa, Dončić je ipak bio jako razočaran. Stoga je Dončić, koji je ovoga puta gostovao, od početka zaigrao vrlo snažno. Ubacio je 13 koševa u prvoj četvrtini i poveo Dallas Mavericksima koji su u prvoj četvrtini vodili s 3 poena. No, Boston Celticsi neće lako ispustiti niti jednu priliku. Nakon kraja poluvremena Boston Celticsi su vodili s 3 razlike. Ovo je rezultat zajedničkih napora svih igrača koji nose Boston Celtics dresovi. U drugom poluvremenu postupno su se mijenjali rezultati obje momčadi, no Boston Celticsi su ipak obranili svoj teren i uspješno svladali Dallas Maverickse 105-98.

Nakon ove utakmice Boston Celticsi vodili su protiv Dallas Mavericksa 2-0.