Los Angeles Lakersi izgubili su od Sunsa u predsezoni

Kako bi dočekali regularne utakmice nove sezone, momčadi sada igraju žestoke predsezonske utakmice. Los Angeles Lakersi su u prošlom kolu igrali protiv Sunsa. Snaga igrača s obje strane bila je vrlo jaka, tako da se nije znalo čiji nba dresovi će postati najljepša boja na ovoj utakmici.

Ova je igra konačno otvorila prvi put da su se James i njegov sin borili rame uz rame. James je i dalje bio glavni strijelac Los Angeles Lakersa, dok Bronny u ovoj utakmici nije zabio. Ovaj put će nositi isti Los Angeles Lakers dresovi i igrati za istu momčad. Ovaj put Los Angeles Lakersi krenuli su u napad predvođeni Jamesom i Davisom, a Los Angeles Lakersi su iu prvom poluvremenu zadržali prednost. Ali u drugom poluvremenu, Los Angeles Lakersi su izravno preokrenuti od Sunsa, a konačni rezultat bio je 118-114.

James i njegov sin su se prvi put borili rame uz rame. Iako su izgubili ovu utakmicu, vjerujem da imaju još mnogo prilika za ponovno pisanje povijesti u budućnosti.