Srbija je izgubila od Sjedinjenih Država 91-95

Olimpijskim igrama je došao kraj, a košarkaškim utakmicama. Mnogi igrači koji nose nba dresovi bore se za čast svoje zemlje. U polufinalu posljednjeg kola Sjedinjene Američke Države susrele su se sa Srbijom. Budući da su se te dvije momčadi izdvojile među tolikim reprezentacijama, moraju biti jako jake.

U polufinalu muške košarke Srbija je izgubila od Sjedinjenih Država 91-95 i nažalost propustila finale. Za brončano odličje ove Olimpijade borit će se s Njemačkom. Za Nikolu Jokića i srpski tim današnji poraz je šteta. Valja napomenuti da su u prve tri četvrtine vodili u SAD-u i imali su čak 16 poena prednosti, ali su u posljednjoj četvrtini poraženi od Sjedinjenih Država rezultatom 32-15. Kontinuiranim pogreškama u kritičnim trenucima Srbija je konačno izgubila utakmicu. Ovdje, naša službena web stranica prodaje Nikola Jokic dresovi, dobrodošli na konzultacije.

Na kraju je Nikola Jokić propustio šansu da postane legenda. Njega i srpski tim samo su dvije minute dijelile od legende.