Portland Trail Blazersi izgubili su od Los Angeles Clippersa kod kuće

Portland Trail Blazers protiv Los Angeles Clippersa kod kuće u igri dvije momčadi s velikom razlikom. Pa mogu li pobijediti igrači s nba dresovi? Zapravo, iako Portland Trail Blazersi imaju prednost domaćeg terena, nije vrijedno spomena ispred njihove snage.

Vidimo da igrači Portland Trail Blazersa na gostovanju nisu nimalo plašljivi. Na početku utakmice Los Angeles Clippersi brzo su se okrenuli i krenuli s valom 9-4. Iako su i Portland Trail Blazersi dosta radili na izjednačenju rezultata, do kraja prve četvrtine Portland Trail Blazersi 30-36 Los Angeles Clippersa. Borba između igrača u Portland Trail Blazers dresovi bila je prilično žestoka. U iduće tri četvrtine dvije su strane još uvijek bile prilično neizvjesne, no Los Angeles Clippersi su iskoristili ukupnu prednost i zadržali bodovnu razliku na oko 10 koševa te se utakmica postupno gubila. suspenzija.

Na kraju utakmice Blazersi su kod kuće izgubili 102-117 od Los Angeles Clippersa. Los Angeles Clippersi su bili konačni pobjednici ovog kola.