Najiznenađujući tamni konj sezone

Nova sezona novi je početak za momčad, a vrlo je vjerojatno i da će se roditi mračni konj. Znamo da je postojao i crni konj rođen prošle sezone, pa koja je momčad crni konj u novoj sezoni? Njihove Kupiti nba dresovi također će preuzeti brojni navijači.

Nova NBA sezona otvorena je već 26 dana, a Oklahoma City Thunder trenutno ima 14 utakmica. Njihov skor je 10 pobjeda i 4 poraza, što ih čini prvom momčadi Zapadne konferencije koja je pobijedila u 10 utakmica! Navijači koji posjeduju Oklahoma City Thunder dresovi također su jako ponosni. I u utakmici zadnjeg kola protiv Portland Trail Blazersa, Oklahoma City Thunder je izravno vodio s 33 koša u prvom poluvremenu, a glavna momčad je ispala početkom poluvremena. Na kraju su igrači koji nisu bili nositelji ipak uspjeli odoljeti glavnini Blazersa, a međusobni rezultat završio je izravnim rezultatom 134-91.

Oklahoma City Thunder najiznenađujuće je crni konj ove sezone, a možda su i momčad koja će najvjerojatnije izgraditi dinastiju u sljedećih 10 godina! Radujemo se njihovim uzbudljivijim nastupima u budućnosti.