Milwaukee Bucks izgubili su od Chicago Bullsa 113-118

Milwaukee Bucks su kod kuće protiv Chicago Bullsa. Milwaukee Bucksi su relativno tvrda momčad. Igračima u nba dresovi ne bi trebalo biti teško pobijediti Chicago Bullse. Ali Chicago Bullsi ne bi smjeli olako shvatiti Chicago Bullse, pobjedivši Boston Celticse koji su u formi u zadnjem kolu.

Vidjeli smo da su Milwaukee Bucksi na startu imali prednost domaćeg terena, ali ne treba podcijeniti snagu Chicago Bullsa. Do kraja prvog poluvremena Chicago Bullsi zaostajali su samo 1 bod za Milwaukee Bucksima. To je i veliki pritisak na igrače u Milwaukee Bucks dresovi. U drugom poluvremenu dvije momčadi i dalje su igrale žestoko. Iako su se rezultati obje strane i dalje naizmjenično povećavali, Chicago Bullsi su ipak imali prednost u posljednjoj četvrtini. Chicago Bullsi su izašli kao najveći pobjednici u ovoj utakmici.

Na kraju utakmice Milwaukee Bucksi izgubili su od Chicago Bullsa rezultatom 113-118, za čime bi možda i žalili igrači Milwaukee Bucksa.