Porziņģis ozlijeđen, Washington Wizardsi imaju niz od 7 poraza

Nakon što su Brooklyn Netsi doživjeli pad, sadašnji Brooklyn Netsi postupno su ušli u pravi put. Sada su Brooklyn Netsi pobijedili u 11 od zadnjih 14 utakmica. Sve više ih cijene i navijači Brooklyn Netsa, što također daje veliku motivaciju igračima koji nose Kupiti nba dresovi.

U jutrošnjoj utakmici NBA lige Brooklyn Netsi su se susreli s Washington Wizardsima, a bila je to utakmica bez Porziņģisa. U prvom poluvremenu Brooklyn Netsi vodili su protiv Washington Wizardsa 62-55. U trećoj četvrtini, Brooklyn Netsi su jednom vodili sa 17 poena, au posljednjoj četvrtini su smanjeni na 11 poena. U posljednjoj četvrtini Brooklyn Netsi su ponovno došli do 14 poena i zapečatili pobjedu. Ovdje, naša službena web stranica prodaje Brooklyn Nets dresovi, dobrodošli na konzultacije.

Na kraju utakmice Brooklyn Netsi su svladali Washington Wizardse sa 112-100. Porziņģis se ozlijedio i Washington Wizardsi su progutali niz od 7 poraza.