Los Angeles Lakersi su pobijedili Indiana Pacerse

Ovosezonski rezultat Los Angeles Lakersa je vrlo nezadovoljavajući, a već su pri dnu Istočne konferencije. U trenutnoj formi, šanse Los Angeles Lakersa da uđu u doigravanje ove sezone su vrlo teške. Na meti kritika navijača bit će i oni igrači koji nose nba dresovi.

Los Angeles Lakersi su se u današnjoj domaćoj utakmici susreli s Indiana Pacersima. Kao prednost domaćeg terena, Los Angeles Lakersi su imali relativno dobru situaciju u prve tri četvrtine. Los Angeles Lakersi su jednom vodili sa 17 poena. Time su i navijači u Los Angeles Lakers dresovi vidjeli nadu u pobjedu. Logično gledano, Los Angeles Lakersi imaju veliku prednost za pobjedu u ovoj utakmici, ali u četvrtoj četvrtini Los Angeles Lakersi su opet imali problema i konstantno lovili rezultat. Na kraju, Los Angeles Lakersi nisu uspjeli sačuvati obraz kod kuće, izgubivši od Indiana Pacersa 115-116.

Loša igra Los Angeles Lakersa doista će razočarati navijače. Kako ih uvjeriti da tako dobar početak ipak gubi utakmicu.